05 10 2013

NASIL FAME OLUNUR ??

bu soru çok sık geldiği için paylaşmak istedim ♥♥ eğer bu ayzı çok beğenilirse daha ayrıntılısnı yakında yazacağoım emeğe saygı lütfen facebook sayfamızı da beğenin:
https://www.facebook.com/pages/Turkish-Magazinee-D/236183953198208 ♥♥ devamı ve ayrıntılısı bu sayfada 2-3 günde bir fame olma incelikleri paylaşılıyor takipte kalın okuyanalrın 10da 5i fame oluyor ( 10-15 gümde )...
 
1-İNTERNET
-Klavyenizde türkçe karaketer(çışöüğ) kullanmak yok.
-Çok fazla ifade kullanmayın, mesela :) :( :S gibi.
-Her cümlenizin yazınızın sonuna nokta koyun.
-Facebookta arkadaş ve beğendiniz sayfa bilginizi gizleyin.takipçi bölümünü ayarlardan açın.
-Biri sizin duvarınıza harhangi bir şey yazarsa sakın altın yorum yazmayın.gidip onun duvarına cevabınızı verin.
-Fame olana kadar her şeyi beğenin facebookta.sONRA ÇOK FAME OLDUNUZ, İŞTE HERKES SİZE KUL KÖLE OLMUS DURUMA GELİNCE HİÇBİŞEY BEĞENMEYİN.Ama tabiki fame olmanız çok uzun bir süre tutar.PES ETMEYİN.
-Çok sıklıkla durum yazmayın işte 1 ayda1 yada 1 ayda 2-3 durum filan.Ama öyle basit şeyler olmasın.Kendiniz bişeyler uydurun.kimseden alıntı yapmayın!
-Geceleri faceye yada twitter'a girebiliyorsanız (ki girmeye mutlakak çalışın) ''uyumayanlar, inbox <3, uyumayan bi beğensin!! gibi durumlar atın.
-Biri durumunuzun altına yorum yazarsa silin.KESİNLİKLE
-eSKİ FOTOĞRAFLARINIZI SİLİN.Yada çok fotoğrafınız kalmasın işte.
-Fotoğrafı çok kişiye for yapmayın.Birkaç kişi olsun.Ayrıca for yaparken basit forlardan yapmayın.yani for = ayşe öztürk gibi yapmayın.ayşe candır, kerem tektir, çağla her şeyim <3 gibi forlar olsun.
-fotoğraflarınıza yapılan "Ohaaa,taaş. ♥ -Çok tatlı çıkmışsın -Süpeer ♥ gibi yorumlara sağol teşekkürler gibi cevaplar vermeyin.sadece yorumları beğenin o kadar.
-Dudağınızı büzdüğünüz en az bir fotoğrafınız olsun.
-Fame olan kişilerin gönderilerinie güzel yorumlar atın.
-Fotoğraflarınız güzel olsuni genellikle fotoğraflarınızı meydanlarda filan çektirin mesela Ankara Kızılay'da oturan biri Kızılay Meydanın'da fotoğraf çekinmeli.
-W,Q.X Harflerini kullanmayın.wqx olarakda.
-Çok küfür etmeyin internetde.
 
 
2-KIZLAR İÇİN
-Biraz erkeklere benzemeye çalışın.Dikkat çok değil.Kro felan olmayın.Sakın Ha.
-Saçlarınızı kestirin, çok değil omuzunuza kadar olsun.Böylece okulda saçınız salın ve saçınızı sallayarak yürüyün.Eğer saçınızı salmaya izin veren öğretmen filan olursa onun yanında kesinlikle toplayın.Sonra salın ama unutmayın.
-Güzel giyinin, ama çok açık giyinmeyin askılı body giyip altına şort filan giyip fahişe görüntüsü yaratmayın ortalıkta.Ve asla asla turuncu ayakkabı giymeyin.
-Kızlar özellikle bunaa dikkat edin, bakışlarınız çok etkileyici olsun, insanlara gözlerinizi kısarak bakın.
- İnsanlara hakettikleri kadar değer ver.Bu çok önemli.Çok yakın bir arkadaşınla gezerken onunla çok samimi olabilirsin ama sınıfında sana pek yüz vermeyen havalı bir kız var diyelim.Ona sürekli espriler yapıp,konuşursan sana yüz vermemeye devam eder.Bu yüzden sen de çok yüz verme,soğukkanlı ol demiyorum,ama çok yüz verme.Gözüne girmeye çalışma.Bu sayede seninle arkadaş olmak isteyebilir ve hep kendinden bahsetmeyip, seni de dinler.
- Esprili ol.Sınıfta pek popüler olmayan kişileri bile güldür.Onlara da bi derecede yakın ol yani.Böylece herkesin sempatisini kazanabilirsin.Sınıf arkadaşlarının halini hatrını sor.Ama bunu yaparken rahat ol.Tabii gerektiğinde gizemli ve cool da takılman gerek.
-Erkeklere karşı çok rahat ol.Biz erkekler rahat kızlardan hoşlanırız.
-One Direction olmasa da Justin Bieber'ı kesinlikle sevin, am çok değil.Bir belieber olmayın.
-Çok makyaj yapmayın.Kızlar doğalken daha güzel olurlar.
 
3-ERKEKLER İÇİN
-Eğer yaşınız daha 6-12 yaş arasıysa saçınızı kesinlikle Justin Bieber'ın eski saç halini yapın.Yani saçınızı yana yatırın ve alnınızı kapatın.İnternetde nasıl yapılacağına dair yazılar var.
-Ama yaşınız 12 ve 12'den daha fazla ise saçınızı Justin Bieber'ın yeni saçı gibi yapın.Yani rampa saç modeli.Önleri uzun ve arkaya kıvrılmış, yanları kısai üstü orta ve karışık.İnternet de nasıl yapılacağına dair yazılar var.
-One directionu sevin ama çok sevmeyin.Ama Justin Bieber'ı çok sevin.Bir Belieber olun.Dalga geçenlere de aldırmayın.Justin'i yinede sevin.Ben çok seviyorum.
-Justin Bieber2ı taklit edin onun gibi giyinin.Pantolonunuz salaş bişey olmasın dar olsun ama aşağa çekin yinede.Özel bölüm aşağıda kalsın.Atlet giyinin üstüne yelek yada hırka sweatshirt türü bişeyler giyinin ama kapalı ortama girdiğinizde çıkarın eğer ortam sıcaksa.
-Havalı olmayan kızlara çok yüz vermeyin onlarla sakın sevgili olmayın, arkadaş olun ama kanka olmayın.Havalı kızlarla sevgili olun, kanka olun.
-Giysinizin yaka bölümü çok açık olsun.Ama çok çok çok olmasın öyle karnına kadar açan erkek fahişelerden olmayın.
 
4-GENEL(KIZLAR VE ERKEKLER İÇİN)
-Capiniz mutlaka olsun.Alma şansınız yoksa yuvarlak bölümü yüksek olan bir şapkanızın önde olan gölgeden koruyan bölümünü düzleştirin.Cap gibi olsun.
- Ray Ban'iniz olsun.Alamıyorsanız çakma alın.Ama orjinal gibi görünsün.Ray Ban'li en az bir fotoğrafınız olsun.
- Giysileriniz temiz düzenli birbirine yakışacak şekilde olsun.Yüzünüz temiz olsun.
-Fame olmak için profesyonel fotoğraf makinesi olan arkadaşınız olması gerekiyor ve onun makinesiyle fotoğraf çekinip internete koymanız gerekiyor diyorlar.ÖYLE BİRŞEY YOK.Sizin profesyonel fotoğraf makineniz olması gerekiyor.Her fotoğrafınızı makinenizle çekinip nprofesyonel fotoğraf makinem var diye hava atmanız gerekiyor.UNUTMAYIN.eN ÖNEMLİ ŞEYLERDEN BİRİ BU.
 
5-OKUL
- Kendiniz’den 1 yada 2 Büyük Siniflardaki Arkadaşlar’la Arkadaşlik Kurmalisiniz Kanki Dost Olmasiniz. Bu Arkadaşlik Yada Dostluk Sizi Sevenleri Görebilirsin Yada Öğrenebilirsiniz. Tabi Güvendiğiniz Kişiler Olmalidir.
- Ders’e Giren Hocalariniza Kendinizi Sevdirin. Eğer Hocalariniz Sizi Severse Başka Siniflarda Derse Girdiğin Sizi Anlatir Ve Havan %100 Tavan Yapabilir. Tabi Derslerimizde Başarili Olmamiz Gereklidir Bunun İçin.
- Her Hangi Konularda Yada Derslerde Her Zaman Siz Önde Olmalisiniz. Örnek Vermek Gerekirse Başkanlik yada Sinifinizin Kollarindan (Eğitim Kollari) Birisinde Başkanlik Gibi.
-Çok çalışkan olmalısınız.Sınıfta 1. yada 2. olmalısınız çalışkanlık konusunda.Derslerinie çok çalışın.
 
Ben çok fame birisiyim bu yüzden beni eleştirebilirsiniz, tuhaf olduğumu söyleyebilirsiniz.Ama asla soğukkanlılığımı bozmam.Eğer yazdığım şeyleri uzunluğundan dolayı okuyamıyorsanızda ara vererek okuyun.Hepsi önemli şeyler.En küçük şeyi bile kaçırdığınızda rezil olursunuz.
 
Bu konu devam edecek her başlık için daha fazlasıyla şeyler var.Ask.fm'de ne yapmak gerekir, okulda nasıl kapışılır, ve daha fazlası gelecek.Yakında,''Nasıl Fame (Feym) Olunur? (Yazı 2)!'yi sizler için yazıcam.Bekleyinn.ÇOK YAKINDA.

23190
0
0
Yorum Yaz